Strona Główna

Siłownia zewnętrzna Rokiciny Kolonia

Świetlica Wiejska Bukowiec

Scena letnia Wola Rakowa

Scena letnia Rokiciny Kolonia

Plac zabaw Teolin

Plac zabaw Janówka

Parkingi Kalonka

Boisko Bedoń

Zaproszenie na szkolenie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym możliwości pozyskania oraz skorzystania z Funduszy Europejskich pn. „Forum Środków Unijnych”, które odbędzie się dnia 4 kwietnia 2019 r. w godz. 9:00 – 11:30 (rejestracja od godz. 8:30) w Miejskim Ośrodku Kultury w Tuszynie, ul. Noworzgowska 20A, 95-080 Tuszyn.

Spotkanie ma na celu zaprezentowanie tegorocznych konkursów oraz najważniejszych założeń poszczególnych naborów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020. Wśród omawianych zagadnień poruszone zostaną kwestie dotyczące m.in. rozwoju firm, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, wsparcia aktywności zawodowej osób bezrobotnych, termomodernizacji budynków oraz realizacji i rozliczania projektów (dobre praktyki). Zagadnienia będą omawiane przez specjalistów z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, którzy udzielą również konsultacji indywidualnych i odpowiedzą na szczegółowe pytania uczestników forum.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Forum mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-fe/item/3359-kolejne-spotkania-z-cyklu-forum-srodkow-unijnych.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu  46 816 68 17.

Aneta Czajka

Inspektor ds. Informacji o Funduszach Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Polityki Regionalnej
Wydział Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
ul.Tuwima 22/26,  90-022 Łódź

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach
ul. Sienkiewicza 16,  95-060 Brzeziny
tel. 46 874 31 54, 46 816 68 17
www.rpo.lodzkie.pl,
www.funduszeeuropejskie.gov.pl

LPIBrzeziny@lodzkie.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek w godz. 8:00-18:00
wtorek - piątek w godz. 8:00-16:00

Klauzula informacyjna RODO: https://bip.lodzkie.pl/dane-osobowe

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.

RPO TUSZYN RPO TUSZYN03 Kwietnia 2019
BIURO NIECZYNNE

W czwartek i piątek (28 – 29 marca)

biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne

z uwagi na udział pracowników w szkoleniu.

Za utrudnienia przepraszamy.27 Marca 2019
Zasady oceniania i wyboru projektów przez LGD STER

Wszystkie osoby zainteresowane zasadami oceniania i wyboru projektów przez LGD STER - kryteriami wyboru operacji, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe w Wardzynie (gm. Brójce) 23 marca o godz. 17.00 w sali OSP oraz zachęcamy do kontaktu z biurem Stowarzyszenia: tel. 511 088 025 i 42 642 25 64 od pon. do pt. 7.30 - 15.30. 

  logo sterspotkanie konsultacyjne12 Marca 2019
Biuro nieczynne

Z uwagi na obecność pracowników biura na Obchodach Wojewódzkiego Dnia Sołtysa, 11 marca (poniedziałek) biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

logo łódzkienieczynne 10 Marca 2019
Wojewódzki Dzień Sołtysa

Wojewódzki Dzień Sołtysa 2019

11 marca przypada coroczny Dzień Sołtysa. Święto to jest znakomitą okazją, aby podziękować sołtysom za ich wkład w rozwój obszarów wiejskich i nieopisane wręcz zaangażowanie społeczne. W tym roku w naszym województwie uroczystości Wojewódzkiego Dnia Sołtysa odbędą się w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18 w Łodzi. Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego Andrzej Górczyński, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwona Koperska, Prezes Stowarzyszenia Sołtysów Jan Tobiasz przybędą na uroczystość, aby osobiście wyrazić swoje uznanie dla Sołtysów za ich codzienną pracę.

logo łódzkie08 Marca 2019
Dzień Kobiet

Drogie Panie,
w imieniu Zarządu życzymy Wam powszechnych wyrazów szacunku i uwielbienia za wszystkie role, które tak pięknie i wytrwale realizujecie w swoich rodzinach, sołectwach, gminach, w pracy a naszym Paniom wyrażamy gorące podziękowania za Waszą obecność i zaangażowanie w Stowarzyszeniu, w którym stanowicie większość.

dzien kobiet08 Marca 2019
BIURO NIECZYNNE

7 i 8 MARCA biuro Stowarzyszenia będzie NIECZYNNE z uwagi na udział pracowników w szkoleniach i spotkaniach. Za utrudnienia przepraszamy. W pilnych sprawach prosimy o kontakt: tel. 511 088 02506 Marca 2019
SPRZEDAŻ PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH I EKOLOGICZNYCH

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH I EKOLOGICZNYCH NA DWORCU ŁÓDŹ FABRYCZNA - TO MOŻLIWE!

Szanowni Państwo,

Zarząd Województwa Łódzkiego w porozumieniu z Łódzką Koleją Aglomeracyjną planuje zorganizować sprzedaż produktów tradycyjnych i ekologicznych na Dworcu Łódź Fabryczna. Producentom zostałaby udostępniona przestrzeń w celu prowadzenia sprzedaży. Zależy nam na Państwa opinii w zakresie tego przedsięwzięcia i ewentualnej wstępnej deklaracji udziału w nim.

Ponadto Zarząd Województwa Łódzkiego ma możliwości wdrożyć działania, które umożliwią promocję i możliwość sprzedaży produktów tradycyjnych i ekologicznych w województwie łódzkim. Podjęcie jakichkolwiek działań z naszej strony wymaga jednak skonsultowania się z Państwem, poznania Waszych potrzeb, oczekiwań i problemów, jakie napotykacie na etapie produkcji czy sprzedaży.

Województwo Łódzkie dysponuje środkami finansowymi, które można przeznaczyć na przykład na:

· organizację spotkań branżowych wspomagających współpracę w sektorze rolno-spożywczym,

· na publikacje i reklamy mające na celu informację i promocję wytwarzanych produktów,

· na jarmarki i kiermasze zdrowej, tradycyjnej i ekologicznej żywności,

· na wyjazdy studyjne pozwalające poznać rozwiązania stosowane przez innych producentów,

· organizację stoisk targowych itp.

W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o przesłanie krótkiej informacji, która pozwoli nam zdiagnozować Państwa potrzeby i wdrożyć odpowiednie działania.

Wiadomość zwrotna od Państwa powinna zawierać w szczególności:

1. informacje czy wyrażacie Państwo chęć udziału w sprzedaży wytwarzanych produktów na Dworcu Łódź Fabryczna

2. informacje na jakie działania, wymienione wyżej, powinien zwrócić uwagę Zarząd Województwa Łódzkiego i doprowadzić do ich realizacji we współpracy z Państwem.

Wiadomość proszę przesłać na adresy: anna.rzeznik@lodzkie.pl oraz prow.ksow@lodzkie.pl w terminie do 12 marca 2019 r.

rhd04 Marca 2019
Zaproszenie na szkolenie

„Rolniczy Handel Detaliczny – uwarunkowania sprzedaży produktów przetworzonych z  gospodarstwa rolnego, obecny stan prawny

obraz

ODR02 Marca 2019
 
 (od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 561346 osób!
Copyright by GekoNET


.