Szansa na biznes III

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi jest Realizatorem Projektu „Szansa na biznes III” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest wyłonienie do dofinansowania najlepszych pomysłów na nowy biznes.

Projekt zakłada udzielenie ze środków UE dofinansowania w wysokości do 30 tys. zł na założenie własnej działalności gospodarczej.

Dofinansowanie mogą otrzymać osoby, które:

• mają pomysł na założenie własnej firmy,
  • zamieszkują obszar województwa łódzkiego (dotyczy powiatów: zgierskiego, brzezińskiego, pabianickiego, m. Łódź, wschodni łódzki),
  • są bezrobotne lub nieaktywne zawodowo i nie ukończyły 30 roku życia.

Szczegóły dotyczące realizacji projektu „Szansa na biznes III” znajdują się na stronie internetowej www.szansanabiznes3.wsfi.edu.pl

18 Listopada 2013
Uroczyste otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bedoniu

30 października 2013 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bedoniu.

18 Listopada 2013
Ogłoszenie naboru wniosków "Małe projekty" (od 30.12.2013r. do 28.01.2014r.)

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „STER” informuje o możliwości składania za jej pośrednictwem, wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju", w zakresie: "Małe projekty" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

18 Listopada 2013
Ogłoszenie naboru wniosków "Odnowa i rozwój wsi" (od 30.12.2013r. do 28.01.2014r.)

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „STER” informuje o możliwości składania za jej pośrednictwem, wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "413 - Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju", w zakresie: "Odnowa i rozwój wsi" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Turniej tenisa

04 Listopada 2013
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania “STER”

zapraszam serdecznie na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania “STER”, które odbędzie się 9 października 2013 (ŚRODA) o godzinie 17.00 w Urzędzie Gminy Andrespol, ul. Rokicińska 126 Andrespol.

27 Września 2013
8 "Odlotowy Latawiec"
Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie przy okazji8 "Odlotowego Latawca".

Bawimy się na boisku przy Szkole Podstawowejw Lipinach w dniu 21 września 2013 roku od godziny 16:00.

20 Września 2013
Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej

Tytuł: “Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej”

Nagłówek: Unia Europejska tworzona jest przez obywateli i dla obywatel

Gmina Nowosolna wraz z niemal 30 międzynarodowymi partnerami, przedstawiła Komisji Europejskiej projekt w ramach programu „Europa dla Obywateli” (ec.europa.eu/citizenship) pn. „Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej”. Partnerzy regionalni – miasta, gminy WŁ oraz organizacje pozarządowe, współpracowali ze sobą w ramach grup tematycznych: „dialog obywatelski” i  „ekonomia społeczna”.

19 Września 2013
Czas na EKO-zawód

Projekt „Czas na EKO-zawód” jest realizowany przez firmę CONSULTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością — w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Podziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi.

19 Września 2013
Zapytanie ofertowe nr 1/2013
dotyczy zamówienia przygotowania tras Nordic Walking
Pobierz treść zapytania

27 Sierpnia 2013

(od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 152239 osób!