Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania “STER”

zapraszam serdecznie na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania “STER”, które odbędzie się 9 października 2013 (ŚRODA) o godzinie 17.00 w Urzędzie Gminy Andrespol, ul. Rokicińska 126 Andrespol.

27 Września 2013
8 "Odlotowy Latawiec"
Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie przy okazji8 "Odlotowego Latawca".

Bawimy się na boisku przy Szkole Podstawowejw Lipinach w dniu 21 września 2013 roku od godziny 16:00.

20 Września 2013
Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej

Tytuł: “Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej”

Nagłówek: Unia Europejska tworzona jest przez obywateli i dla obywatel

Gmina Nowosolna wraz z niemal 30 międzynarodowymi partnerami, przedstawiła Komisji Europejskiej projekt w ramach programu „Europa dla Obywateli” (ec.europa.eu/citizenship) pn. „Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej”. Partnerzy regionalni – miasta, gminy WŁ oraz organizacje pozarządowe, współpracowali ze sobą w ramach grup tematycznych: „dialog obywatelski” i  „ekonomia społeczna”.

19 Września 2013
Czas na EKO-zawód

Projekt „Czas na EKO-zawód” jest realizowany przez firmę CONSULTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością — w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Podziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi.

19 Września 2013
Zapytanie ofertowe nr 1/2013
dotyczy zamówienia przygotowania tras Nordic Walking
Pobierz treść zapytania

27 Sierpnia 2013
V edycja konkursu „Przyjazna Wieś”
27 Sierpnia 2013
Zapraszamy na spotkania w Gminno Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie, gm. Nowosolna.

24 Czerwca 2013
Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
09 lipca 2013 roku o godz. 17.30 odbędzie się
Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
w GOK w Wiśniowej Górze

18 Czerwca 2013
Wyniki konkursu plastycznego pn.: „Nie do zapomnienia... czyli najpiękniejsze krajobrazy i cuda przyrody terenu LGD STER”

18 Czerwca 2013
Historia książki, która doprowadziła do partnerstwa Gminy Andrespol i Ivančna Gorica...
"Proces kozła w Wiśniowej Górze" to legenda, na której wychowało się już wiele pokoleń Słoweńskich dzieci, kiedy okazało się że także w Polsce mamy Wiśniową Górę powstała inicjatywa bliższego zapoznania się i podpisania partnerstwa.

06 Czerwca 2013

(od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 248443 osób!