Wielki Festyn w Woli Rakowej - RELACJA

W niedzielę 28 lipca br. już po raz siódmy w Woli Rakowej (gmina Brójce) odbył się wielki festyn pod tytułem „Muzyczne lato”. W tym roku pogoda była idealna do zabawy, wspólnych konkursów i wzajemnej integracji mieszkańców i przybyłych gości.

Festyn tuż po godzinie 13:30 otworzył Pan Władysław Glubowski – Wójt Gminy Brójce. W swoich ostatnich słowach życzył wszystkim dobrej zabawy, i tak też było... .

Licznie zgromadzonych bawili zaproszeni goście i lokalni artyści. Swoje programy i niezwykłe umiejętności zaprezentowały między innymi zespoły śpiewacze: Bukowianki, Stefanów i Leśniaki. Publiczność do zabawy zachęcały także, i nieco zawstydzały swoimi talentami, młodzieżowe i dziecięce zespoły taneczne: Terps, Dust i Bukowiaczek. Nie zabrakło również pokazów tańca towarzyskiego, jak również zespołu potrafiącego porwać całą publiczność – niezależnie od wieku – czyli Big Dance. Wielkie wrażenie zrobiły na wszystkich wokalne popisy artystów z Teatru Wielkiego w Łodzi, którzy byli niewątpliwymi gwiazdami tegorocznego muzycznego lata.

Niezwykłymi gośćmi, stanowiącymi atrakcję dla młodszych i starszych Panów, byli członkowie grup airsoftowych, wyposażeni w wierne repliki broni i innego wyposażenia wojskowego. Ubrani w mundury różnych oddziałów armii USA budzili respekt. Najmłodsi licznie oblegali artystów prezentujących rozmaite sztuczki cyrkowe, a popisy mima wywoływały uśmiech u każdego...

Tak jak życzył Pan Wójt, tak się stało – zabawa była wspaniała i niezapomniana.

Pragniemy nadmienić, że tegoroczne Lato Muzyczne zostało dofinansowane przez nasze Stowarzyszenie LGD STER.

Czekamy na rok następny i zapraszamy do naszej Galerii by zobaczyć więcej zdjęć z tego wydarzenia!