Strona Główna
 
Święto kukurydzy w Popielawach!

Tato weź mnie do kina - zawołał mały Jaś. Ale synku, w kinie dzisiaj nie ma filmu dla dzieci - odpowiedział tata. Tak tato, wiem, ale ja chcę popcorn!

Każdy z nas widział podobne sytuacje! A może zamiast do kina zabrać dziecko na kukurydzę...ale do Popielaw w Gminie Rokiciny?


Na święto kukurydzy!


17 Września 2012
"Muzyczne nastroje" w Bedoniu!


Koniec lata to doskonały czas bykorzystając z wakacyjnego rozprężenia wejść w czas jesienny zuśmiechem i wigorem. Sprzyja temu pogoda, która raczy nas ostatkamiciepłego Słońca... LGD STER wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury wWiśniowej Górze pragnie dodatkowo umilić ten wspaniały czas,dlatego zapraszamy Państwa na koncert "Muzyczne nastroje".03 Września 2012
Rokicińskie Dożynki - zapraszamy!

Gmina Rokiciny konsekwentnie wraca do dożynkowych tradycji. Po niezwykle udanej imprezie jaka miała miejsce w zeszłym roku, tak i w tym w Rokicinach poczujemy się jak za dawnych lat, zagłębiając się w piękno dożynkowego, świątecznego ceremoniału.


24 Sierpnia 2012
Lato Muzyczne... Brójce zapraszają !

Brójce - Gmina piękna i dumna ze swej tradycji, znana ze swoich zakrojonych na dużą skalę działań kulturalnych. A, że Brójce muzyką stoją, bo niemal w każdej wsi ktoś muzykuje, to już po raz ósmy zapraszają na znane wszystkim  wydarzenie jakim jest święto muzyki i zabawy zwane "Lato Muzyczne". Tak więc po raz kolejny wszyscy zjedziemy do Woli Rakowej by wspólnie w rytm muzyki cieszyć się pięknym latem...


11 Sierpnia 2012
„Przyjazna Wieś"

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich ogłasza konkurs „Przyjazna Wieś" na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.


09 Sierpnia 2012
Biuletyn KSOW - wersja elektroniczna...


Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, ukazał się drugi numer tegorocznego Biuletynu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego.

Zainteresowanych sprawozdaniem z imprez w regionie, ogłoszonymi konkursami czy agroturystyką zapraszamy do lektury. Sympatyków naszego Stowarzyszenia, a w szczególności mieszkańców naszego obszaru, zapraszamy na stronę 12! Biuletyn można pobrać klikając TUTAJ.30 Lipca 2012
 
 (od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 928681 osób!
Copyright by GekoNET


.