KONKURS "Razem możemy więcej...
Konkurs w zakresie znajomości Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia LGD STER pn. ""Razem możemy więcej..."

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY - ZOBACZ RELACJĘ I WYNIKI!

Stowarzyszenie LGD STER we współpracy z Gimnazjum w Wiśniowej Górze, ogłasza konkurs w zakresie znajomości Lokalnej Strategii Rozwoju oraz projektowania własnych działań dla potrzeb jej realizacji, który odbędzie się w dniach 07.05 - 01.06.2012 r. na obszarze LGD STER..

Celem konkursu jest:
  1. pobudzenie zaangażowania społeczności lokalnej (młodzieży) w rozwój obszaru objętego LSR i budowanie kapitału społecznego na tym obszarze,
  2. prowadzenie działań informacyjnych nt. działalności LGD STER oraz LSR,
  3. pobudzenie wyobraźni młodzieży poprzez zwrócenie uwagi na działalność lokalnych organizacji i stowarzyszeń,
  4. wskazanie uczniom możliwości wspólnych działań na rzecz lokalnego rozwoju,
  5. integracja młodzieży z obszaru LGD STER,
  6. zacieśnianie współpracy pomiędzy LGD a lokalnymi społecznościami.

Łącznie planuje się przyznanie 28 nagród, w tym: 4 nagrody dla szkół oraz nagrody indywidualne dla członków zespołów. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami konkursowymi, w szczególności z regulaminem i skryptem.

Poniżej znajdą Państwo niezbędne dokumenty dotyczące konkursu: