Biuro nieczynne
Szanowni Państwo, w dniach 6 - 19 lipca biuro LGD STER będzie nieczynne z powodu urlopu. Za utrudnienia przepraszamy.

03 Lipca 2015
Akademia Liderów
AKADEMIA LIDERÓW - BEZPŁATNE SZKOLENIE

Już w lipcu w województwie łódzkim startuje Akademia Liderów. Organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia Latawiec czekają na młodych pasjonatów. Pod okiem profesjonalistów młodzi liderzy przeprowadzą autorski projekt dla swojej społeczności i będą mieli okazję sprawdzić się, jako jego kierownicy.

01 Lipca 2015
Biuro nieczynne
29 czerwca (poniedziałek) biuro będzie czynne tylko do godziny 12.00.

29 Czerwca 2015
Biuro nieczynne
Szanowni Państwo, w dniach 24 i 25 czerwca biuro LGD STER będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Ankieta LSR

zwracamy się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która ma na celu zdiagnozowanie sytuacji obecnej oraz wyznaczenia kierunków rozwoju gmin członkowskich LGD STER na najbliższe lata. Wyniki ankiet posłużą do opracowania m.in. Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2014-2020 wdrażanej przez Stowarzyszenie - Lokalną Grupę Działania „STER”, co umożliwi aplikowanie o środki unijne z osi IV LEADER.

Ankiety można wypełniać do 31 lipca 2015 r.!

Zapraszamy do wypełnienia ankiet
Ankieta dla mieszkańców Gminy Rokiciny
Ankieta dla mieszkańców Gminy Brójce
Ankieta dla mieszkańców Gminy Nowosolna
Ankieta dla mieszkańców Gminy Andrespol

Wieczór Świętojański w Leśnych Odpadkach
W minioną sobotę, 20 czerwca w Leśnych Odpadkach odbył się festyn pn."Wieczór Świętojański". Podczas występów można było posłuchać amatorskich zespołów śpiewaczych z gminy Brójce oraz zobaczyć układy taneczne w wykonaniu zespołów dziecięcych.
Zdjęcie nr 1
Zdjęcie nr 2
Zdjęcie nr 3

Noc Kupały i Jarmark Średniowieczny w Plichtowie
20 i 21 czerwca w GPCKiE w Plichtowie odbył się drugi Jarmark Średniowieczny. Niepowtarzalnych wrażeń dostarczyli Nam Słowianie z Rodu Dębowego Liścia - m.in. pieczenie placka zbożowego, strzelanie z łuku i średniowieczne zapasy. Czas umilały występy zespołów ludowych oraz taneczno - wokalny spektakl Zespołu Pieśni i Tańca Anilana. Wieczorem odbyło się topienie wianków, które można było przygotować własnoręcznie.

zdjęcie 1
zdjęcie 2

23 Czerwca 2015
"XI Muzyczne Lato" w Woli Rakowej
Już 28 czerwca odbędzie kolejny festyn "XI Muzyczne Lato w Woli Rakowej"! Serdecznie zapraszamy !!!

23 Czerwca 2015
Noc Kupały i Jarmark Średniowieczny w Plichtowie

Serdecznie zapraszamy do GPCKiE w Plichtowie w dniach 20-21 czerwca na Noc Kupały i Jarmark Średniowieczny.

Zapraszamy wszystkich do udziału w niezwykłej lekcji historii w formie wspólnej zabawy i integracji. Dzięki "Rodowi Dębowego Liścia" poznamy pogańskie zwyczaje naszych przodków - dawnych i wciąż realnych Słowian, w klimaty Nocy Świętojańskiej wprowadzi nas Zespół Pieśni i Tańca Anilana, niezapomnianych wrażeń przy ognisku dostarczą niezastąpieni Słowianie z Rodu Dębowego Liścia, a oczekiwanie na północ, zanim wyruszycie w poszukiwaniu kwiatu paproci, umili DJ KRIS M.

Plakat 1
Plakat 2
Pchli Targ w Plichtowie

16 Czerwca 2015
Wakacje z Zieloną Skakanką
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na WAKACYJNĄ PRZYGODĘ w Punkcie Przedszkolnym ZIELONA SKAKANKA w Bukowcu

29 Maja 2015

(od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 225116 osób!