Biuletynowy Przegląd Kulinarny

Mamy zaszczyt ogłosić, że Zwycięzcą Konkursu “Biuletynowy Przegląd Kulinarny” zamieszczonego w ostatnim numerze biuletynu “Za jednym STERem...” została Pani Leokadia Szeleszczyk.

Gratulujemy i przedstawiamy zwycięski przepis.

Zobacz przepis Pani Leokadii Szeleszczyk

27 Stycznia 2014
Praca z osobą starszą z otępieniem

Informujemy, iż Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi  rozpoczyna rekrutacjęna szkolenie pn. „Praca z osobą starszą z otępieniem” w ramachrealizacji projektu „Wsparcie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadr pomocyi integracji społecznej” – w ramach Poddziałania 7.1.3 PO KL.

Terminszkolenia I grupa 19-22listopada 2013 r.

Termin przesyłania zgłoszeń: 12 listopada 2013 r.

Miejsce szkolenia: Zgierz, Hotel San Remo

Zbiórka na szkolenie w dniu  19 listopada 2013  r. ogodzinie 15:30 przed siedzibą Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi,ul. Snycerska 8

Rekrutacjana szkolenie odbywać się będzie poprzez kwestionariusz rekrutacyjnyzamieszczony na stronie internetowej www.pokl-rcpslodz.pl

Przesłaniekwestionariusza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie zostanie zamieszczona na stronieinternetowej projektu www.pokl-rcpslodz.pl pozakończeniu rekrutacji.

Wydrukowany i podpisany oryginał kwestionariusza rekrutacyjnego należydostarczyć do siedziby RCPS najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Szansa na biznes III

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi jest Realizatorem Projektu „Szansa na biznes III” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest wyłonienie do dofinansowania najlepszych pomysłów na nowy biznes.

Projekt zakłada udzielenie ze środków UE dofinansowania w wysokości do 30 tys. zł na założenie własnej działalności gospodarczej.

Dofinansowanie mogą otrzymać osoby, które:

• mają pomysł na założenie własnej firmy,
  • zamieszkują obszar województwa łódzkiego (dotyczy powiatów: zgierskiego, brzezińskiego, pabianickiego, m. Łódź, wschodni łódzki),
  • są bezrobotne lub nieaktywne zawodowo i nie ukończyły 30 roku życia.

Szczegóły dotyczące realizacji projektu „Szansa na biznes III” znajdują się na stronie internetowej www.szansanabiznes3.wsfi.edu.pl

18 Listopada 2013
Uroczyste otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bedoniu

30 października 2013 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bedoniu.

18 Listopada 2013
Ogłoszenie naboru wniosków "Małe projekty" (od 30.12.2013r. do 28.01.2014r.)

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „STER” informuje o możliwości składania za jej pośrednictwem, wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju", w zakresie: "Małe projekty" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

18 Listopada 2013
Ogłoszenie naboru wniosków "Odnowa i rozwój wsi" (od 30.12.2013r. do 28.01.2014r.)

Stowarzyszenie – Lokalna Grupa Działania „STER” informuje o możliwości składania za jej pośrednictwem, wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "413 - Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju", w zakresie: "Odnowa i rozwój wsi" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Turniej tenisa

04 Listopada 2013
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania “STER”

zapraszam serdecznie na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania “STER”, które odbędzie się 9 października 2013 (ŚRODA) o godzinie 17.00 w Urzędzie Gminy Andrespol, ul. Rokicińska 126 Andrespol.

27 Września 2013
8 "Odlotowy Latawiec"
Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie przy okazji8 "Odlotowego Latawca".

Bawimy się na boisku przy Szkole Podstawowejw Lipinach w dniu 21 września 2013 roku od godziny 16:00.

20 Września 2013
Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej

Tytuł: “Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej”

Nagłówek: Unia Europejska tworzona jest przez obywateli i dla obywatel

Gmina Nowosolna wraz z niemal 30 międzynarodowymi partnerami, przedstawiła Komisji Europejskiej projekt w ramach programu „Europa dla Obywateli” (ec.europa.eu/citizenship) pn. „Regiony europejskie na rzecz integracji społecznej”. Partnerzy regionalni – miasta, gminy WŁ oraz organizacje pozarządowe, współpracowali ze sobą w ramach grup tematycznych: „dialog obywatelski” i  „ekonomia społeczna”.

19 Września 2013

(od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 225117 osób!