Strona Główna

Siłownia zewnętrzna Rokiciny Kolonia

Świetlica Wiejska Bukowiec

Scena letnia Wola Rakowa

Scena letnia Rokiciny Kolonia

Plac zabaw Teolin

Plac zabaw Janówka

Parkingi Kalonka

Boisko Bedoń

 
Marszałkowskie podziękowania...

W związku z Dniem Ziemniaka, który odbył się dnia 20 października br. na ręce Pani Elżbiety Ciesielskiej - Prezesa naszego Stowarzyszenia podziękowania złożył Zarząd Województwa Łódzkiego.


26 Października 2012
STERem po Wiśle - czyli nasze jesienne szkolenie...

W dniach 5-7 października 2012 roku, członkowie Zarządu, Rady oraz Komisji Rewizyjnej naszego LGD w towarzystwie liderów lokalnych – czyli animatorów kultury, aktywnych sołtysów i radnych, kluczowych przedsiębiorców itd. wzięli udział w Szkoleniu pt.: Rola lokalnej grupy działania w aktywizowaniu lokalnej społeczności do rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w ramach PROW 2007-2013.

UWAGA: Ponownie udostępniamy niniejszą relację, niestety została ona w zeszłym tygodniu omyłkowo usunięta z naszego serwera.


24 Października 2012
Ziemniak, ziemniaczek...a może ziemniaczka - czyli odbył się Dzień Ziemniaka!

Ziemniak...czasem wydaje nam się, że zamiast niego lepiej było by mieć coś innego. Jedak gdy zaczniemy się zastanawiać, co mogło by być smacznym i sytym uzupełnieniem każdego z posiłków , nagle zdajemy sobie sprawę, że nic – ani ryż, ani najlepsza kasza – nie jest w stanie zastąpić smaku i sytości jaką nam daje ziemniak.


22 Października 2012
O Dniu Ziemniaka w prasie...

Jako stowarzyszenie dokładamy starań by o ciekawych działaniach, jakie mają miejsce na terenie naszych gmin dowiedziało się jak najszersze grono. O Dniu Ziemniaka przeczytało wielu, a to za sprawą materiału prasowego jaki o ziemniaczanym święcie opublikowała Polska The Times Dziennik Łódzki.


22 Października 2012
Rapsodia w Wiśniowej!

16 października o godz. 12.00 w GOK w Wiśniowej Górze wystąpi, cieszący się międzynarodowym uznaniem, Młodzieżowy Chór Kameralny "Rapsodia" z Mołdawii, laureat wielu nagród w międzynarodowych konkursach. Zapraszamy!


14 Października 2012
Złote grusze 2012!

Piątek, 28 września 2012 r. był dniem wyjątkowym… Na pewno długo nie zapomni go sześcioro laureatów, którzy powiększyli grono najlepszych gospodarzy prowadzących agroturystykę w regionie łódzkim.


29 Września 2012
Dożynki Wojewódzkie u "Trybunałów"

W minioną niedzielę (23.09.2012 r.) na terenie lotniska w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Dożynki Wojewódzkie. Nie mogło tam zabraknąć naszego Stowarzyszenia.


25 Września 2012
VII Odlotowy Latawiec - relacja

8 września 2012r. o godzinie 16:00 odbył się w Lipinach "VII Odlotowy Latawiec". Zabawa odbyła się na boisku szkolnym tuż obok nowej sali gimnastycznej.


18 Września 2012
Odnowa i rozwój wsi - ważna informacja!

Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi przypomina beneficjentom projektów realizowanych w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" zarówno w Osi III, jak i w osi IV LEADER (działanie: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju) o zasadach dotyczących generowania dochodów z inwestycji.


17 Września 2012
Święto kukurydzy w Popielawach!

Tato weź mnie do kina - zawołał mały Jaś. Ale synku, w kinie dzisiaj nie ma filmu dla dzieci - odpowiedział tata. Tak tato, wiem, ale ja chcę popcorn!

Każdy z nas widział podobne sytuacje! A może zamiast do kina zabrać dziecko na kukurydzę...ale do Popielaw w Gminie Rokiciny?


Na święto kukurydzy!


17 Września 2012
 
 (od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 327468 osób!
Copyright by GekoNET


.