Uwaga! Nieprawidłowe działanie generatora wniosków

W związku z przekazanymi przez ARiMR informacjami o nieprawidłowym działaniu generatora wniosków w poddziałaniu 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ("inne" i "premie") w zakresie wyliczania tabel finansowych biznesplanu, rozważane jest zablokowanie przez ARiMR możliwości korzystania z tego narzędzia do czasu usunięcia błędów.

Mając jednak na uwadze trwające oraz ogłoszone nabory wniosków w tym poddziałaniu, generator wciąż jest dostępny. ARiMR jest w trakcie  ustalania terminu, od którego będzie możliwe czasowe wyłączenie generatora.

Zwracamy się z prośbą do osób, które już zaczęły przygotowywanie swoich biznesplanów przy wykorzystaniu generatora, aby kontynuować wypełnianie biznesplanów w dokumentach doc. Powyższe obowiązuje do odwołania.

26 Stycznia 2017
Zwyczajne Walne Zebranie

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia LGD „STER” na Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się 9 lutego 2017 roku (czwartek) o godz. 17:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniowej Górze.
W przypadku braku co najmniej połowy Członków Stowarzyszenia LGD STER uprawnionych do głosowania, uchwały zostaną podjęte w drugim terminie. Drugi termin wyznacza się w tym samym dniu, 30 min. po pierwszym terminie, czyli o godz. 18:00. Uchwały podejmowane przez Walne Zebranie Członków obradujące w drugim terminie będą prawomocne bez względu na liczbę obecnych Członków Stowarzyszenia LGD STER, z wyjątkiem podjęcia uchwał w sprawie zmiany Statutu lub/oraz odwołania członków Rady, Zarządu i Komisji Rewizyjnej, gdzie wymaga się bezwzględnej większości głosów 2/3 przy obecności połowy członków Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia.

Porządek obrad:
  5. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Zarządu z działalności Stowarzyszenia w 2016 roku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Rady z działalności Stowarzyszenia w 2016 roku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania Komisji Rewizyjnej  z działalności Stowarzyszenia w 2016 roku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2016 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przeznaczenia zysku z lat ubiegłych.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium członkom Zarządu Stowarzyszenia.
  12. Podjęcie uchwał w sprawie wyboru do składu Zarządu Stowarzyszenia.
  13. Podjęcie uchwał w sprawie wyboru do składu Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.
    Osoby, które nie będą mogły przybyć na zebranie proszę o wypełnienie pełnomocnictwa i przekazanie osobie, która będzie pełnomocnikiem do głosowania na zebraniu.

25 Stycznia 2017
Ankieta

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ankietą monitorującą i wypełnienia jej formularza, można tego dokonać online lub pobierając załączony poniżej formularz. Wypełnioną ankietę można przekazać nam osobiście w biurze (Andrespol, Rokicińska 125 lok. 26) lub przesyłając skan na adres: promocja @lgd-ster.pl.

FORMULARZ ANKIETY

Ankieta online

Dziękujemy!

27 Grudnia 2016
Nasz spot w TVP 3 ŁÓDŹ

Jeszcze do 30 grudnia możecie Państwo oglądać w TVP 3 ŁÓDŹ spot telewizyjny promujący naszą działalność, który jest emitowany w godzinach ok. 18:45 i 20:25. Spot można obejrzeć również na naszym profilu na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/groups/lgd.ster/

Zapraszamy!

27 Grudnia 2016

Życzenia

17 Grudnia 2016
Przekierowanie do wniosku i pozostałych dokumentów o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach Strategii RLKS

Zapraszamy, na stronę ARiMR http://www.arimr.gov.pl/…/poddzialanie-192-wsparcie-na-wdra… gdzie znajduje się zaktualizowana „Instrukcja wypełniania wniosku o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020" oraz Generator wniosku

12 Grudnia 2016
Jubileusz 10-lecia LGD STER

Serdecznie zapraszamy Członków i sympatyków Stowarszyszenia LGD STER na Jubileusz 10-lecia!Zaproszenie

02 Grudnia 2016

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy jutro, 25 października 2016 r. o godzinie 10.00 na spotkanie szkoleniowo - informacyjne w Urzędzie Gminy Brójce.

24 Października 2016
Najważniejsze informacje dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozwój przedsiębiorczości

poniżej zamieszczamy prezentację dotyczącą zmian w rozporządzeniu MRIRW nr 1570, dwie prezentacje dotyczące kryteriów wyboru operacji z dodatkowymi wyjaśnieniami, oraz interpretacje ARiMR dotyczące najczęściej zadawanych pytań. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami!

Prezentacja - nowelizacja rozporządzenia

Prezentacja - kryteria wyboru operacji dot. podjęcia działaności gospodarczej

Prezentacja - kryteria wyboru operacji dot. rozwoju działaności gospodarczej

Interpretacja nr 1 środki transportu

Interpretacja nr 2 środki transportu

Interpretacja nr 3 zakup wózków widłowych

Interpretacja nr 4 - 32 różne pytania

Interpretacja nr 5

Interpratacja nr 6

19 Października 2016
 (od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 225574 osób!