Koncert Trzech Tenorów w Bedoniu Przykościelnym

Dzięki dofinansowaniu Stowarzyszenia LGD STER, mieszkańcy gminy Andrespol mieli okazję podziwiać Trzech Polskich Tenorów, którzy gościli w sobotni wieczór, 29 sierpnia br. w Kościele Parafialnym pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Bedoniu Przykościelnym. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją z koncertu oraz do obejrzenia galerii.

Recenzja

Zdjęcie nr 1
Zdjęcie nr 2
Zdjęcie nr 3
Zdjęcie nr 4
Zdjęcie nr 5

V Gminno- Parafialne Dożynki w Gminie Rokiciny

Stowarzyszenie LGD STER było współorganizatorem V Gminno- Parafialnych Dożynek w Gminie Rokiciny, które odbyły się w niedzielę 6 września w Rokicinach-Kolonii. Zapraszamy do zapoznania się z Recenzją Gminy Rokiciny z Dożynek.

Konsultacje Społeczne w Plichtowie

Zapraszamy mieszkańców Gminy Nowosolna na Konsultacje Społeczne w Plichtowie 14.09.2015 r.

Konsultacje Społeczne w Wiśniowej Górze
07 Września 2015
Biuro nieczynne
Szanowni Państwo, w dniu 1 września biuro LGD STER będzie nieczynne z powodu urlopu

31 Sierpnia 2015
Plan włączenia społeczności
informujemy, że Stowarzyszenie - Lokalna Grupa Działania "STER" złożyło do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego "Wniosek o przyznanie pomocy" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" dla poddziałania 19.1 "Wsparcie przygotowawcze". W załączniku przedstawiamy Plan włączenia społeczności lokalnej w przygotowanie Lokalnej Strategii Rozwoju, o którym mowa w § 3 ust. 2 pkt 3 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 3 czerwca 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie przygotowawcze” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (Dz. U. poz. 851);

18 Sierpnia 2015
Konsultacje Społeczne

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na KONSULTACJE SPOŁECZNE dotyczące opracowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach PROW 2014-2020. Spotkania poświęcone będą przede wszystkim analizie mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń obszaru działania LGD oraz analizie celów LSR opracowanych na podstawie przedsięwzięć, zaplanowanych do zrealizowania w latach 2016 -2022 na terenie gmin członkowskich Stowarzyszenia LGD STER.
Szczegółowe programy spotkań znajdą Państwo w linkach:
Brójce – 3.09.2015
Andrespol – 08.09.2015
Nowosolna – 14.09.2015
Rokiciny – 15.09.2015

18 Sierpnia 2015
Biuro nieczynne
Szanowni Państwo, w dniu 7 sierpnia biuro LGD STER będzie nieczynne z powodu urlopu. Za utrudnienia przepraszamy.

06 Sierpnia 2015
Biuro nieczynne
Szanowni Państwo, w dniach 6 - 19 lipca biuro LGD STER będzie nieczynne z powodu urlopu. Za utrudnienia przepraszamy.

03 Lipca 2015
Akademia Liderów
AKADEMIA LIDERÓW - BEZPŁATNE SZKOLENIE

Już w lipcu w województwie łódzkim startuje Akademia Liderów. Organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia Latawiec czekają na młodych pasjonatów. Pod okiem profesjonalistów młodzi liderzy przeprowadzą autorski projekt dla swojej społeczności i będą mieli okazję sprawdzić się, jako jego kierownicy.

01 Lipca 2015

(od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 152243 osób!