Strona Główna
 
Rapsodia w Wiśniowej!

16 października o godz. 12.00 w GOK w Wiśniowej Górze wystąpi, cieszący się międzynarodowym uznaniem, Młodzieżowy Chór Kameralny "Rapsodia" z Mołdawii, laureat wielu nagród w międzynarodowych konkursach. Zapraszamy!


14 Października 2012
Złote grusze 2012!

Piątek, 28 września 2012 r. był dniem wyjątkowym… Na pewno długo nie zapomni go sześcioro laureatów, którzy powiększyli grono najlepszych gospodarzy prowadzących agroturystykę w regionie łódzkim.


29 Września 2012
Dożynki Wojewódzkie u "Trybunałów"

W minioną niedzielę (23.09.2012 r.) na terenie lotniska w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Dożynki Wojewódzkie. Nie mogło tam zabraknąć naszego Stowarzyszenia.


25 Września 2012
VII Odlotowy Latawiec - relacja

8 września 2012r. o godzinie 16:00 odbył się w Lipinach "VII Odlotowy Latawiec". Zabawa odbyła się na boisku szkolnym tuż obok nowej sali gimnastycznej.


18 Września 2012
Odnowa i rozwój wsi - ważna informacja!

Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi przypomina beneficjentom projektów realizowanych w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" zarówno w Osi III, jak i w osi IV LEADER (działanie: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju) o zasadach dotyczących generowania dochodów z inwestycji.


17 Września 2012
Święto kukurydzy w Popielawach!

Tato weź mnie do kina - zawołał mały Jaś. Ale synku, w kinie dzisiaj nie ma filmu dla dzieci - odpowiedział tata. Tak tato, wiem, ale ja chcę popcorn!

Każdy z nas widział podobne sytuacje! A może zamiast do kina zabrać dziecko na kukurydzę...ale do Popielaw w Gminie Rokiciny?


Na święto kukurydzy!


17 Września 2012
"Muzyczne nastroje" w Bedoniu!


Koniec lata to doskonały czas bykorzystając z wakacyjnego rozprężenia wejść w czas jesienny zuśmiechem i wigorem. Sprzyja temu pogoda, która raczy nas ostatkamiciepłego Słońca... LGD STER wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury wWiśniowej Górze pragnie dodatkowo umilić ten wspaniały czas,dlatego zapraszamy Państwa na koncert "Muzyczne nastroje".03 Września 2012
Rokicińskie Dożynki - zapraszamy!

Gmina Rokiciny konsekwentnie wraca do dożynkowych tradycji. Po niezwykle udanej imprezie jaka miała miejsce w zeszłym roku, tak i w tym w Rokicinach poczujemy się jak za dawnych lat, zagłębiając się w piękno dożynkowego, świątecznego ceremoniału.


24 Sierpnia 2012
Lato Muzyczne... Brójce zapraszają !

Brójce - Gmina piękna i dumna ze swej tradycji, znana ze swoich zakrojonych na dużą skalę działań kulturalnych. A, że Brójce muzyką stoją, bo niemal w każdej wsi ktoś muzykuje, to już po raz ósmy zapraszają na znane wszystkim  wydarzenie jakim jest święto muzyki i zabawy zwane "Lato Muzyczne". Tak więc po raz kolejny wszyscy zjedziemy do Woli Rakowej by wspólnie w rytm muzyki cieszyć się pięknym latem...


11 Sierpnia 2012
„Przyjazna Wieś"

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich ogłasza konkurs „Przyjazna Wieś" na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.


09 Sierpnia 2012
 
 (od 1 lutego 2016 roku) odwiedziło nas 806623 osób!
Copyright by GekoNET


.